Varm og solfylt vårdag kan man si med 17 grader.

 

 

 

Har vært på en tur gikk ut da var  det ikke så varmt som det er nå, så jeg hadde på meg litt for mye klær men det er deilig med 17 grader i lufttemperatur blir vel vant til det til slutt.

 

Skal ikke skrive hva jeg gjorde på turen min for det er det noen som sier de ikke liker, en ting kan jeg vel skrive om og det er at jeg har vært på musikkterapien i dag var det like koselig som alltid.

 

 

Nå skal jeg ta meg en tur ut på verandaen og kose meg med en kopp kaffe i solveggen, det er jo så lenge siden jeg bare kunne gå ut dit. På vinteren så kan jeg ikke bruke verandaen for jeg får jo ikke opp døra på vinteren, får bare håpe det ikke kommer mer snø nå for nå er det så bart og fint.

 

 

Nå som jeg har det helt topp haha det var og ta i men det får være så er det ikke så mange som leser bloggen min, men når jeg ikke har det bra og har vansker av forskjellig grad da er det mange som leser er det for at det er provoserende at jeg tør være ærlig på at jeg har vansker med økonomien ser jo det på kommentarene som kommer min vei. Går litt bedre nå for det er mye tomgods der ute nå, der sa jeg det jeg ikke skulle skrive om det var jo litt dumt av meg for å si det pent.

 

Nå med det siste jeg skrev så var det vel noen som satte kaffen i halsen og ble så irritert at de ble blodrøde i tryne men det får være deres sak og ikke min.

 

 

Lag dere en kjempefin ettermiddag.

 

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

 

Aud – Marit.

2 kommentarer

    1. Du får nyte varmen og kose deg på tur. Her regner det og mer vind. Men snøen tiner og det er bra. Fint at du koser deg på musikkterapien, og musikk er bra for sjela mener nå jeg. Skulle dra til byen men i dette været holder vi oss hjemme. Satser på at det blir tur i morgen, skal innom Europris en tur.Klem til deg fra meg.

      1. Jeg nyter varmen og sola, så på værforholdene i nord på tv i dag. Håper dere snart får litt sol og varme for det fortjener dere i nord nå å tine opp litt.

        Ønsker deg en kjempefin kveld.

        Klem fra meg til deg.

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg