Ble ikke lange turen i dag, men jeg gikk igjennom byen og det var stengt ned alt mulig alt utenom skoler og barnehager. Ja hele byen virket som en spøkelsesby ikke ett menneske å se, er jo like greit det for det er jo så mange som ikke klarer å holde meteren. Jeg gjør alt som står i min makt til å ikke bli smittet, tenk om alle kunne tenke slik men nei da det gjør de ikke. Å det er jo noen som går rundt som supper spredere av dette jævlige viruset, for de har jo ikke symptomer før etter 10 dager fra du er smittet selv. Det har jeg begynt å tenke på, å så har jo også pollensesongen startet, jeg mener det er veldig tidlig men slik er det bare den har startet her i allefall.
Og nå skal jeg starte med middags laging, ble vist sen middag i dag også men det er helt greit.
Er jo bare jeg som bor her i min leilighet så det er ingen som ikke har fått mat i dag andre enn meg selv.
Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.
Aud-Marit.
Merkelig nok var det god plass i butikken i dag! Går tregt med vaksineringen. Ei på 90 som jeg kjenner har fått vaksine og ikke merket stort. To doser av den. Finnes de som ikke skal ta vaksine men det får man bare respektere. Vi har ikke hørt noe, men vi er stort sett hjemme. Ha en fin kveld. Klem til deg fra meg🥰
Ja det var god plass når jeg var i butikken i går også, men jeg var der klokken 07.00 da. Går veldig tregt med vaksineringen, ja det er ett fåtall som får noen som helst bivirkning så det er da ikke farlig. Ja jeg kjenner også noen som ikke vil ta vaksinen skjønner det ikke men respekterer det det gjør jeg. Jeg har registrert meg for å ta den vaksinen, har ikke hørt noe etter det. Jeg er også mest hjemme eller jeg er jo oppe hos venninnen min og går mine turer hver dag.
Ønsker deg en kjempefin kveld og en kjempe god natt når den kommer.
Klem fra meg til deg.