Jeg har mange rare tanker om dagen, denne uken har det vært mange både vonde tanker og noen rare. En tanke som jeg har hatt er at jeg er bare en brikke i ett spill, og det er noen ganger jeg tenker ja det er greit å være litt anonym og bare være ett tall i systemet og på en statistikk. Ja bare ett tall ikke noe navn for da er jeg ikke i veien for noen, ja jeg veit det høres dumt ut men sånn er livet noen ganger.
Har også tatt en pause fra blogg for ikke og ta for stor plass, er andre som trenger den plassen bedre enn meg ikke sant.
Nå i dag så har jeg gått meg en lang tur, det var deilig å komme ut i frisk luft og bruke kroppen litt.
Nå er handlelista til i morgen skrevet klar, så da er det bare og få handlet så tidlig som mulig så jeg blir ferdig med det. Resten av planene for i morgen er å få satt på en maskin med klær har skrevet meg på lista, så blir det å holde seg inne her hjemme så jeg ikke er i veien for noen.
Lag dere en kjempefin kveld folkens.
Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.
Aud – Marit.
Kjære deg,er det noen som fortjener mer plass er det deg,er så trist du har disse tankene, håper du kan snu det negative,ha en fin kveld,klem
Jeg veit ikke jeg får forholde meg rolig og se hva som skjer, uansett så er tankene der sterkere enn noen gang.
Jeg håper også at det snur snart.
Ønsker deg en kjempefin kveld.
Klem fra meg til deg.
Vi er alle bonder i et sjakkspill. Moro da, en kan gjøre mye koselig, lukte på blomster, høre fin musikk, danse.. mye å være takknemlig for. Jeg synes du skulle ta mer plass, ikke mindre.
Disse matvarene går opp i pris når uka er over: https://kiwi.no/dagligvarer?utm_campaign=kiwi_ao&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=prispresser&gad_source=1&gad_campaignid=20917446703&gbraid=0AAAAABhEj5fUovB2u16riu3j7iMy4og3_&gclid=Cj0KCQjw8KrFBhDUARIsAMvIApY9jCv3qpm4rtv79YCF8PlbTEegsh_lpgmbekBqRcl99I3D0DrVPK4aAooOEALw_wcB
Ha en fin kveld 🐰
Ja du sier noe der, er ikke mye moro og sitte med disse tankene som er akkurat nå. Kan jo bli mer av de forslagene du kom med senere.
Ingen av disse varene står på min handleliste så det skal nok gå greit, må holde matbudsjettet helt ned til kronestykket for å si det pent.
Ønsker deg en kjempefin kveld.
Klem fra meg til deg.