I går kveld så datt den siste løse tanna ut, det var deilig det den har plaget meg nå i over ett år, etter at den første fant ut at nå var det nok så har den siste vært enda mer i veien så det var deilig syntes jeg da.
Har i dag vært og trent og det var like oppløftende som det pleier, ble en lang tur til fots etterpå ja det var deilig fant også noen tomflasker på vei hjem igjen.
Var også og spiste middag som jeg pleier i dag var det nydelig kyllingsuppe med brødskiver til, hadde også noen fine samtaler med flere det var deilig for det er lenge siden sist jeg kunne prate uten filter det er så fint med dem som er der.
For noen så er sikkert noen som mener at dette er en selvfølge at jeg skal gjøre, husk dette er ett stort steg for meg og en selvfølge for andre eller lite steg for omverdenen. Ja der fikk du nok noe og tenke på alle er ikke like på det fysiske og psykiske plan, tenk på den du sett deg selv i mine sko så får du se haha. Spesielt hvis du ikke ser at du er verdt noe som helst, ja det er en følelse jeg har daglig smatt litt på den.
Har både trent og gått noen små turer, etter å ha vært syk i godt og vel en uke. Det ble nesten å begynne på nytt igjen, virkningen av treningen er den samme som jeg alltid har fått. Humør og bare bra tanker igjen, etter å ha hatt ingen gode tanker når jeg har vært syk.
Mandag var jeg og handlet inn litt og tok en tur på kafe for å se folk igjen ikke bare dem på tv, det er godt og komme i gang igjen etter over en uke til sengs. Det var mer enn nok den dagen for å si det pent.
Tirsdag sov jeg lenge det var godt det også, så ble det frokost så gikk jeg ned for å trene det var så oppkvikkende sånn at det ble en tur som ble mye lengere enn det jeg var på mandagen.
I går kveld så satte jeg på alarmen på mobilen så jeg klarte å våkne til tiden, så gikk jeg på balanse trening en bra start på dagen. Jada det ble frokost før jeg gikk på treningen, uten det så hadde jeg ikke fungert under treningen. Så gikk jeg meg en lengre tur igjen det er så godt og bevege seg ute selv om det er litt små kaldt ute.
Nå er det denne tv som det pleier å være om kvelden.