Nå er dagene kommet i normal gjenge igjen, blitt mye bedre.

 

 

 

 

Ja på morgenen i dag så var formen veldig god, tok en test og den var negativ så nå er alt bra igjen.

 

God det er noe som går rett vei om dagen for min del, jeg har gått meg en lengre tur i dag og plukket med meg noen tomflasker.

 

Skal skrive meg handleliste i morgen og så er alt som normalt igjen, veit jeg har vært fraværende her inne har faktisk ikke orket og skrive noe innlegg så nå kommer jeg sterkere tilbake.

 

 

Lag dere en kjempefin kveld.

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

 

Aud – Marit.

 

 

 

4 kommentarer

    1. Hurra nå er du mye bedre! 👏🏻 Handleliste må til, og mat må man ha. Nyte sommeren når man har sol og varme. Meldt varmere her i morgen enn i dag. Nyte godvær mens vi har den. Klem til deg fra meg.

      1. Ja hipp hurra for det, ja handlelista må være klar på mandag morgen for mat må jeg ha.

        Her har det vært varmt og godt noen dager nå, meldt varmt og godt her også i morgen mandag er det meldt regn igjen. Så da er det bare og nyte sommer og sol når vi har det, vel unt og ha fint vær med sol og varme hos dere også kos deg i sola.

        Ønsker deg en kjempefin kveld.

        Klem fra meg til deg.

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg