Ja nå må jeg sette fantasien i gang når det gjelder hverdagen.

 

 

 

 

 

 

 

Nå er det sikkert noen som lurer hva jeg mener, jeg skrev i mitt forrige innlegg at venninnen min var på sykehuset. Hun hadde falt inne og hadde fått bruddskader, skulle besøke henne på sykehuset i kveld men det ble det ikke noe av og det blir ingen flere gode samtaler over en kopp kaffe eller noen handleturer for henne trist men sant.

 

For hun gikk bort i dag, det er grunnen til at jeg må bruke fantasien for å få dagene til å gå. Har/ hadde ingen andre som jeg kunne prate med som med henne, så nå har jeg ingen igjen kan jo gå på gravlunden og se om jeg kan finne roen der for jeg kan jo prate med gravstøtta til min mor.

 

 

Nå blir det fotballkamp på meg Norge Slovenia på tv 2 direkte klokken 20.40.

 

 

 

Lag dere en kjempefin kveld.

 

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

 

Aud – Marit.

14 kommentarer

    1. Det var trist å høre ja! Vet dere betød mye for hverandre 💕 Du var i alle fall flink til å hjelpe henne! ❤️

    2. Neeeei, dette var trist AM!! Men vi snakkes vet du, jeg er ikke akkurat rett opp i gata, men jeg popper plutselig bortom. Klem fra meg til deg 🥰🐰

      1. Ja det er trist og veldig vondt. Ja vi snakkes nå har jeg jo så mye fritid så det blir nok en tur til Drammen på meg også, jeg gir ett lite tegn dagen før jeg kommer så kan vi treffes veit du.

        Ønsker deg en kjempefin kveld.

        Klem fra meg til deg.

    3. Dette var trist å lese 😢❤️
      Og at det gikk så fort. Godt du kan ha de gode minnene om alt dere har hatt sammen, og hvor godt det var for henne å ha deg til god hjelp, og en god venn ❤️
      Forstår at det må være veldig tungt for deg. Sender gode tanker og klemmer din vei 💕

      1. Det gikk veldig fort. Har veldig mange gode minner, tungt og vite at nå har jeg ingen som jeg kan prate med.

        Takk for de gode tankene og klemmene.

        Ønsker deg en kjempefin kveld.

        Klem fra meg til deg.

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg