Har vært ute på tur, skal snart ut igjen det må jeg.

 

 

 

Jeg har vært ute på en to timers tur for å lete etter tomflasker fant tre stykker så det ble 6 kroner, så nå må jeg snart ut på en tur til for jeg må finne noen til trenger fire flasker til for å få kjøpt inn litt knekkebrød helst litt annet også men det første for da har jeg litt mat i hus.

 

Så dette blir en travel tur uke, har nesten ikke tid til og sove må bruke hver time jeg orker ute på tur. Det må bare bli sånn er jo sunt å gå tur, må bare ikke overdrive som jeg må nå er det noen som lurer på hvorfor så er det bare å lese mitt forrige innlegg fra i går kveld.

 

 

Lag dere en kjempefin dag.

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

Aud – Marit.

 

 

2 kommentarer

    1. Jeg kan ikke skjønne annet at du er overkvalifisert til å få økonomisk støtte fra NAV. Har du søkt om dette? Det fortjener du å få.

      1. Jeg har søkt på alle de steder det går å søke, på NAV så hadde jeg noen hundrelapper for høy inntekt på å få støtte til tannlege så det kan jeg glemme.

        Ønsker deg en kjempefin dag.

        Klem fra meg til deg.

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg