Dagen har vært kjempefin og stille og rolig, sånn som det pleier å være.

 

 

 

Dagen i dag startet med en kjapp tur i butikken for å handle, det gikk fort og greit var hjemme igjen klokken 08.15 er ikke så langt å gå til butikken bare 5 minutter så det går kjapt.

 

Så koste jeg meg inne med maling resten av morgenen, er en fin måte og starte dagen på syntes jeg da. Ja da jeg spiste frokost før jeg satte meg ned og malte, hadde så mye å velge i så det ble ett knekkebrød med gulost på som det pleier.

 

Så gikk jeg opp til venninnen min på kaffe, røyk og litt skravling, var også oppe å handlet litt for henne også å det syntes jeg var godt for da er jeg jo til nytte for noen.

 

Ble også trukket ut som vinner i adventskalenderen til https://bunnytrash.blogg.no/bloggflax-julekalender-luke-19.html det er noe som jeg setter veldig pris på, er innom og leser bloggen han flere ganger om dagen. Ta en titt innom da vel.

 

Da posten kom i dag så fikk jeg en pakke i posten, der var det mye godt jeg elsker sjokolade. Her er det post 2 dager den ene uka og 3 den andre uka, jeg vil gjerne takke den personen som sendte meg det men det var ingen avsender så da takker jeg her og nå.

Nå sitter jeg og skriver dette innlegget og ser på håndball, jeg er alt etende når det gjelder mesterskap og nå er det håndball vm for damer i Spania.

 

Skal se på julefilm på tv fem etter kampen som snart er ferdig.

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

Aud-Marit.

 

 

8 kommentarer

    1. Veldig gøy – håper du vinner!
      Jeg vant på lørdag og gleder meg masse til flaxloddet kommer!
      Kanskje vinner vi 🙂 God natt <3 klem fra meg..

      1. Ja jeg ble veldig glad, det var ett lyspunkt i en ellers så grå hverdag. Ja jeg så at du vant på lørdagen da er vi to som gleder oss til flaxloddet kommer. Ja tenk om vi vinner det hadde vært gøy. Ønsker deg en riktig god natt.

        Klem fra meg til deg.

    2. Håper dere vinner begge to,, det hadde vært fullt fortjent. Da hadde Solliiv kjøpt hytta hun drømmer om og du kunne ha reist dit du drømte om. Dere fortjener god omtale. Skikkelig gøy!

      Moro med pakke i posten og sant at posten den ene uka er bare to dager og uka etter er tre dager. I går fikk man en haug med reklame. Tilbud både her og der. Spent på strømregninga den 20. Klem til deg fra meg.

      1. Det hadde vært moro å vinne, da kunne jeg kanskje fått realisert drømmen om å kunne reist til Vardø igjen.

        Ja det er kjempe moro med pakke i posten, får som oftest ikke post for har en slik nei takk til reklame i postkassa. Ja den forferdelige strømregningen lurer jeg på huff.

        Ønsker deg en kjempefin kveld.

        Klem fra meg til deg.

      1. Det håper jeg også men det er vel for mye å forlange, må vente til posten har det med seg til meg.

        Ønsker deg en riktig fin kveld.

        Klem fra meg til deg.

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg