Plan for helgen er ikke så mange, har flere til uka.

 

 

 

 

Den eneste planen for helgen er og pleie helsa og bli frisk og rask til uka, se på en del sport på tv og ta medisinene mine skal også vaske klær i løpet av helgen.

 

Mandag handler jeg og så har jeg planer om en tur til Drammen hvis jeg er i form igjen,.

Tirsdag blir en dag som jeg tar som den kommer.

 

Onsdag skal jeg på musikkterapien som er veldig koselig.

 

Torsdag blir det det samme som på tirsdag en av de dagene skal jeg finne plass til ett kafe tur, og det skal bli fast ukentlig aktivitet regner med at det blir tirsdagene.

 

Fredag tur og husvask men det er noe jeg tar ved behov husvask altså.

 

Helgene så blir det turer på dagen og tv titting på kveldene som jeg gjør hver dag.

 

Fant ut at jeg må lage slike uke planer på aktiviteter for da blir det lettere og få noe ut av dagene.

 

Lag dere en kjempefin kveld og en riktig god natt når den tiden kommer.

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

Aud – Marit.

11 kommentarer

    1. Når jeg jobber fullt får jeg ofte ikke tid til noe annet. Eller orker ikke. Men nå som jeg er sykmeldt har jeg også laget meg en liste som jeg i alle fall prøver å å gjøre de dagene jeg ikke har veldig vondt i hodet. Sånn som: trene, handle, vaske et rom (orker ikke alle på en gang), osv. Greit å ha noen mål 🙂

      1. Ja en liste eller plan med noen mål på, lurt å dele det opp når det gjelder husvask ett rom om gangen er jo lurt. Trening og vondt i hodet er en dårlig kombo.
        Håper de finner ut av hva det er som gjør at du har veldig mye vondt i hodet.

        Ønsker deg en kjempefin kveld og en riktig god natt.

        Klem fra meg til deg.

      1. Her er det greit, ja det har vært mye denne uken så da kvelden kom så har jeg ikke orket å blogge.

        Ønsker deg en kjempefin dag.

        Klem fra meg til deg.

      1. Kvelden ble brukt til å se på tv og slappe av, har vært litt mye denne uken så jeg valgte meg selv før bloggen på kveldene.

        Ønsker deg en kjempefin dag.

        Klem fra meg til deg.

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg