Dagen i dag har vært en lat dag vil noen si jeg har vært.

 

 

 

 

 

Har vært en tur ut i dag på ett kvarter ikke noe mer enn det , har jo vært husmor i dag og vasket og ryddet i leiligheten ellers minst mulig på mest mulig tid opplegg har det vært i dag.  Men det er jo helg nå så da kan jeg vel ha litt late dager jeg også, bare for å få forskjell på uke dager og helger ikke sant.

 

Har sett en del på tv og bare slafet , er en del sport som fotball og basketball som har gått på tv  og det er sporter jeg er spesielt interessert i.

 

 

Får bare håpe at været blir bedre i morgen i dag har det vært kjølig og vått, ja det har regnet ikke mye men nok for min del.

 

 

Lag dere en kjempefin kveld og en riktig god natt når den tiden kommer.

 

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

 

Aud – Marit.

 

 

4 kommentarer

    1. Ta en skikkelig klipp når du først er hos frisøren 🥰 Jeg klipper meg bare to ganger i året, og tar ca 5-6 cm hver gang. Litt kortere enn skulderlangt 😊

      1. Jeg skal klippe ganske mye av håret samme sveis som jeg hadde når jeg kom hjem fra Spania. Det pleier og gå ett par år mellom hver gang jeg går til frisøren og klipper meg, skal bli oftere nå med denne frisøren her i byen.

        Ønsker deg en kjempefin dag.

        Klem fra meg til deg.

      1. God lørdag til deg også, her er første turen unnagjort for mange timer siden var hjemme igjen klokken 11.00.

        Ønsker deg en kjempefin dag.

        Klem fra meg til deg.

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg