En rolig kveld med hver gang vi møtes, best å holde seg inne når det er -18 ute.

 

 

 

 

Godt med et trivelig program på tv og innetid når det er hele -18 ute, det er for kaldt selv for meg som elsker og være ute på tur.

 

Her er det hver gang vi møtes som er noe og se på i kveld, det er ett varmt program å se på i en kald vinter kveld ikke sant er nok noen som ikke er enig i det men det er ett program etter min mening.

 

Skal i morgen ut tidlig for å gå tur først og så blir det trening, det blir da på den måten en drømme dag selv for meg som ikke finnes glad i helgene for de blir som oftest veldig ensomme. Etter jeg begynte å trene så har helgene blitt noe som jeg liker, det er vel en positiv vending i mitt liv eller hva haha sånn kan det gå.

 

Lag dere en fin fin kveld folkens.

 

Takk for at du stakk innom og velkommen tilbake.

 

 

Aud – Marit.

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg